CoŲrdinator Mode

info.mode@cvovolt.be

CoŲrdinator Crea

info.crea@cvovolt.be

Folder CVO VOLT 2015-16

Mode & crea

‘Mode’
Ben je gebeten door mode? Geef je kleerkast een boost en experimenteer met leuke patronen, stoffen en accessoires! Stikken, knippen en naaien of Ö rijgen, knopen en vilten?
De opleiding ‘Mode en Crea’ biedt het allemaal, praktijkgericht en met een minimale theoretische onderbouw. Zowel maatwerk dameskleding, kinder- en tienerkleding, retouches, accessoires als kleur- en stijladvies komen aan bod.

Met de opleiding ‘Mode’ kan je je dus recreatief of professioneel ontwikkelen. Alle werkstukken worden vervaardigd met een goede standaardmachine.

‘Crea’
Ben je van het creatieve type? Heb je zin om je huis of tuin wat op te fleuren?
Dan kan je je helemaal uitleven in onze opleiding ‘Creatief’.

Je maakt gebruiks- en siervoorwerpen met diverse materialen: hout, steen, papier, glas, isomo, recyclagemateriaal, wol, stoffen, garens, noem maar op. †

Begint de week van 02/09/2019MADIWODOVRZACampus Inschrijven
Basis naaien (kinderkleding)18:0020:50      Vertrijk (Buurthuis)   wachtlijst
Basis naaien (kinderkleding) 19:1522:00     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (kinderkleding)   13:0015:45   Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (kinderkleding)  18:3021:15    Testelt (Ontmoetingscentrum De Hulst)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  13:3016:15    Tienen PISO  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)   18:3021:15   Tienen PISO  wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)   12:3015:15   Tienen PISO  wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)   19:0021:45   Aarschot Oranjerie  wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)  19:3022:15    Gelrode (Feestzaal)   wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)  19:3022:15    Gelrode (Feestzaal)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)    19:0021:45  Begijnendijk  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  08:4511:40    Vertrijk (Buurthuis)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)   09:0011:55   Vertrijk (Buurthuis)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)   18:3021:15   Diest Oranjerie  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)18:3021:15      Diest Oranjerie  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)14:4517:30      Haacht (Zaal De Kram)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)12:4515:30      Heverlee Celestijntje  wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)   19:1522:00   Heverlee Celestijntje  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)19:0021:45      Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  09:0011:45    Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  19:0021:45    Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)    19:0021:45  Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)19:0021:45      Landen Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)19:0021:45      Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding) 08:4511:30     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding) 19:0021:45     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)   19:0021:45   Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)    09:0011:45  Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)    19:0021:45  Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  19:0021:45    Rillaar (Parochiecentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)19:0021:45      Rotselaar (Zaal Concordia)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)13:0015:45      Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)09:1512:00      Tielt (Basisschool De Winge)   wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)19:0021:45      Tielt (Basisschool De Winge)   wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)  08:4511:30    Werchter (Oude Pastorij)   wachtlijst
Basis naaien (realisaties dameskleding)  13:3016:15    Wespelaar  Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)18:4521:30      Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding) 18:4521:30     Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  09:0011:45    Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  18:4521:30    Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)   09:0011:45   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)   12:4515:30   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Basis naaien (realisaties dameskleding)  19:0021:45    Zoutleeuw (Sociaal Centrum)   Inschrijven
Blouse/jurk  13:3016:15    Tienen PISO  Inschrijven
Blouse/jurk   18:3021:15   Tienen PISO  wachtlijst
Blouse/jurk19:0021:45      Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Blouse/jurk 13:0015:45     Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Blouse/jurk 18:4521:30     Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Blouse/jurk    09:0011:45  Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Blouse/jurk 19:3022:15     Gelrode (Feestzaal)   Inschrijven
Blouse/jurk  19:3022:15    Gelrode (Feestzaal)   Inschrijven
Blouse/jurk   19:0021:45   Begijnendijk  wachtlijst
Blouse/jurk  08:4511:40    Vertrijk (Buurthuis)   Inschrijven
Blouse/jurk 17:2522:40     Diest Oranjerie  Inschrijven
Blouse/jurk12:1515:00      Herent (BSGO De Bijenkorf)   Inschrijven
Blouse/jurk18:4521:30      Herent (BSGO De Bijenkorf)   Inschrijven
Blouse/jurk  19:0021:45    Herent (BSGO De Bijenkorf)   Inschrijven
Blouse/jurk12:4515:30      Heverlee Celestijntje  wachtlijst
Blouse/jurk   18:4521:30   Heverlee Celestijntje  Inschrijven
Blouse/jurk19:1522:00      Heverlee Park  wachtlijst
Blouse/jurk19:0021:45      Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Blouse/jurk    19:0021:45  Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Blouse/jurk 19:0021:45     Landen Soc Mutualiteit  Inschrijven
Blouse/jurk 08:4511:30     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Blouse/jurk  09:0011:45    Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Blouse/jurk  19:0021:45    Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Blouse/jurk   19:0021:45   Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Blouse/jurk    09:0011:45  Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Blouse/jurk  19:0021:45    Linden  wachtlijst
Blouse/jurk  19:0021:45    Rillaar (Parochiecentrum)   Inschrijven
Blouse/jurk19:0021:45      Rotselaar (Zaal Concordia)   Inschrijven
Blouse/jurk19:0021:45      Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   wachtlijst
Blouse/jurk 12:4515:30     Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   Inschrijven
Blouse/jurk 19:1522:00     Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   Inschrijven
Blouse/jurk 19:0021:45     Testelt (Ontmoetingscentrum De Hulst)   Inschrijven
Blouse/jurk   19:0021:45   Testelt (Ontmoetingscentrum De Hulst)   Inschrijven
Blouse/jurk19:0021:45      Tielt (Basisschool De Winge)   wachtlijst
Blouse/jurk 19:1522:00     Werchter (Oude Pastorij)   wachtlijst
Blouse/jurk  13:3016:15    Wespelaar  Inschrijven
Blouse/jurk  19:0021:45    Wespelaar  Inschrijven
Blouse/jurk18:4521:30      Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Blouse/jurk 18:4521:30     Wilsele (Cultuurcentrum)   wachtlijst
Blouse/jurk  09:0011:45    Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Blouse/jurk   09:0011:45   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Blouse/jurk   18:4521:30   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Jas/mantel 12:0017:15     Diest Oranjerie  wachtlijst
Jas/mantel19:0021:45      Holsbeek (Parochiecentrum Kloosterhof)   Inschrijven
Jas/mantel   18:3021:15   Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   Inschrijven
Kinder- en tienerkleding 18:3021:15     Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Kinder- en tienerkleding   19:0021:45   Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Kinder- en tienerkleding 19:1522:00     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Kinder- en tienerkleding   13:0015:45   Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Kinder- en tienerkleding   12:3015:15   Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   Inschrijven
Kinder- en tienerkleding  18:3021:15    Testelt (Ontmoetingscentrum De Hulst)   Inschrijven
Kinder- en tienerkleding (gevorderden)18:0020:50      Vertrijk (Buurthuis)   wachtlijst
Maatwerk patronen Rok - broekrok - pantalon12:4516:20      Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Maatwerk patronen Tailleur - Mantel   09:0012:35   Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Maatwerk patronen Tailleur - Mantel  18:3022:05    Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   wachtlijst
Maatwerk patronen blouse/jurk 08:1511:45     Aarschot Oranjerie  wachtlijst
Maatwerk patronen ontwerp en Modelrealisaties 08:1511:45     Aarschot Oranjerie  wachtlijst
Maatwerk patronen ontwerp en Modelrealisaties12:4516:20      Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Maatwerk patronen ontwerp en Modelrealisaties   09:0012:35   Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Modelwijzigingen vrije tijd 12:3015:15     Testelt (Ontmoetingscentrum De Hulst)   Inschrijven
Rok/pantalon   09:0011:45   Tienen PISO  wachtlijst
Rok/pantalon09:0011:45      Begijnendijk  Inschrijven
Rok/pantalon 12:4515:30     Heverlee Celestijntje  Inschrijven
Rok/pantalon 13:0015:45     Holsbeek (Parochiecentrum Kloosterhof)   wachtlijst
Rok/pantalon19:0021:45      Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Rok/pantalon 13:0015:45     Leuven Soc Mutualiteit  wachtlijst
Rok/pantalon 19:0021:45     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Rok/pantalon13:0015:45      Schoonderbuken (Oude Gem. Jongensschool)   Inschrijven
Rok/pantalon  08:4511:30    Werchter (Oude Pastorij)   wachtlijst
Rok/pantalon  18:4521:30    Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Rok/pantalon   12:4515:30   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Rok/pantalon  19:0021:45    Zoutleeuw (Sociaal Centrum)   Inschrijven
Tailleur/tweestuks19:0021:45      Gelrode (Feestzaal)   Inschrijven
Tailleur/tweestuks  19:0021:45    Begijnendijk  Inschrijven
Tailleur/tweestuks   13:0015:45   Begijnendijk  Inschrijven
Tailleur/tweestuks    19:0021:45  Begijnendijk  Inschrijven
Tailleur/tweestuks14:4517:30      Haacht (Zaal De Kram)   Inschrijven
Tailleur/tweestuks18:4521:30      Haacht (Zaal De Kram)   Inschrijven
Tailleur/tweestuks  19:0021:45    Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Tailleur/tweestuks 09:0011:45     Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Tailleur/tweestuks   09:0011:45   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Vrije tijd  13:3016:15    Tienen PISO  Inschrijven
Vrije tijd   18:3021:15   Tienen PISO  Inschrijven
Vrije tijd   19:0021:45   Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Vrije tijd  19:3022:15    Gelrode (Feestzaal)   wachtlijst
Vrije tijd13:0015:45      Begijnendijk  Inschrijven
Vrije tijd 19:0021:50     Vertrijk (Buurthuis)   Inschrijven
Vrije tijd   09:0011:55   Vertrijk (Buurthuis)   Inschrijven
Vrije tijd09:0011:45      Herent (BSGO De Bijenkorf)   wachtlijst
Vrije tijd 09:0011:45     Herent (BSGO De Bijenkorf)   wachtlijst
Vrije tijd 18:4521:30     Herent (BSGO De Bijenkorf)   Inschrijven
Vrije tijd  18:4521:30    Herent (BSGO De Bijenkorf)   wachtlijst
Vrije tijd   18:4521:30   Herent (BSGO De Bijenkorf)   wachtlijst
Vrije tijd   12:4515:30   Heverlee Celestijntje  wachtlijst
Vrije tijd   19:1522:00   Heverlee Celestijntje  Inschrijven
Vrije tijd 19:1522:00     Heverlee Park  wachtlijst
Vrije tijd   19:1522:00   Heverlee Park  Inschrijven
Vrije tijd  09:0011:45    Kessel-Lo De Curve  Inschrijven
Vrije tijd19:0021:45      Landen Soc Mutualiteit  Inschrijven
Vrije tijd19:0021:45      Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Vrije tijd    19:0021:45  Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Vrije tijd  19:0021:45    Rillaar (Parochiecentrum)   wachtlijst
Vrije tijd13:0015:45      Rotselaar (Zaal Concordia)   Inschrijven
Vrije tijd   19:0021:45   Rotselaar (Zaal Concordia)   Inschrijven
Vrije tijd 09:1512:00     Testelt (Ontmoetingscentrum De Hulst)   wachtlijst
Vrije tijd19:0021:45      Wespelaar  Inschrijven
Vrije tijd13:0015:45      Wilsele (Cultuurcentrum)   wachtlijst
Vrije tijd18:4521:30      Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Vrije tijd 18:4521:30     Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Vrije tijd  09:0011:45    Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Vrije tijd   12:4515:30   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Vrije tijd   18:4521:30   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Begint de week van 09/09/2019MADIWODOVRZACampus Inschrijven
Blouse/jurk 12:0017:15     Diest Oranjerie  wachtlijst
Realisatie fantasiejuwelen  19:0021:55    Leuven Soc Mutualiteit  Inschrijven
Rok/pantalon 17:2522:40     Diest Oranjerie  Inschrijven
Rok/pantalon   12:3018:10   Diest Oranjerie  wachtlijst
Begint de week van 30/09/2019MADIWODOVRZACampus Inschrijven
Realisatie fantasiejuwelen   13:1516:15   Wilsele (Cultuurcentrum)   Inschrijven
Realisatie handtassen, schoenen en ceinturen  09:1512:15    Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Begint de week van 25/11/2019MADIWODOVRZACampus Inschrijven
Realisatie fantasiejuwelen   09:0012:00   Aarschot Oranjerie  Inschrijven
Begint de week van 03/02/2020MADIWODOVRZACampus Inschrijven
Realisatie fantasiejuwelen  18:3022:10    Aarschot Oranjerie   02/12/19 @ 10:00
Realisatie handtassen, schoenen en ceinturen12:3016:00      Wespelaar   01/12/19 @ 10:00
Werken met textiel 12:3016:00     Herent (BSGO De Bijenkorf)   Inschrijven
Werken met textiel 18:3022:00     Herent (BSGO De Bijenkorf)   Inschrijven
Wordt hernomen volgend semester/schooljaarMADIWODOVRZACampus Inschrijven
AAV Wet M L_Module
Lesmomenten later te bepalen
 
AAV_Engels M3
Lesmomenten later te bepalen
 
ASO_Aardrijkskunde 3
Lesmomenten later te bepalen
 
ASO_Opfris Wiskunde 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Alg oriŽntatie cultureel erfgoed
Lesmomenten later te bepalen
 
Analoge Fotografie 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Analoge Fotografie 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Analoge fotografie 3
Lesmomenten later te bepalen
 
Analoog atelier
Lesmomenten later te bepalen
 
Android deel 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Android deel 2 (computerkennis vereist)
Lesmomenten later te bepalen
 
Android deel 3 (computerkennis vereist)
Lesmomenten later te bepalen
 
Arduino
Lesmomenten later te bepalen
 
Audiobewerking 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Basis ABC Windows 10
Lesmomenten later te bepalen
 
Basis elektriciteit
Lesmomenten later te bepalen
 
Basis installaties
Lesmomenten later te bepalen
 
Basis koken (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
Basis multimedia
Lesmomenten later te bepalen
 
Basis naaien (huishoudelijke decoratie en naaitechnieken)
Lesmomenten later te bepalen
 
Bibliotheekadministratie (verkort) (80% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
Clientside scripting
Lesmomenten later te bepalen
 
Communicatiesystemen en woningautomatisatie
Lesmomenten later te bepalen
 
Creatief werken op PC 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Cultuur B
Lesmomenten later te bepalen
 
Databasebeheer (MySQL)
Lesmomenten later te bepalen
 
Diefstalpreventie
Lesmomenten later te bepalen
 
Digitale Fotografie 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Digitale Fotografie 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Digitale beeldverwerking 1: Photoshop
Lesmomenten later te bepalen
 
Duits 4
Lesmomenten later te bepalen
 
E-diensten
Lesmomenten later te bepalen
 
E-verkoop
Lesmomenten later te bepalen
 
Een eenvoudige website maken met WordPress 1 + 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Flitstechnieken
Lesmomenten later te bepalen
 
Foto B
Lesmomenten later te bepalen
 
Foto B: werken in studio
Lesmomenten later te bepalen
 
Fotoanalyse
Lesmomenten later te bepalen
 
Gastoestellen
Lesmomenten later te bepalen
 
Gastvrij koken: Chef in eigen keuken (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
ICT B1
Lesmomenten later te bepalen
 
IPad en iPhone deel 1
Lesmomenten later te bepalen
 
IPad en iPhone deel 2 (computerkennis vereist)
Lesmomenten later te bepalen
 
IPad en iPhone deel 3 (computerkennis vereist)
Lesmomenten later te bepalen
 
IPad en iPhone deel 4 (computerkennis vereist)
Lesmomenten later te bepalen
 
Individuele gasverwarming 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Individuele gasverwarming 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Initiatie Fantasiejuwelen
Lesmomenten later te bepalen
 
Initiatie handtassen, schoenen en ceinturen
Lesmomenten later te bepalen
 
Introductie in de bibliotheek- en informatiesector
Lesmomenten later te bepalen
 
Italiaans 4
Lesmomenten later te bepalen
 
Kassier
Lesmomenten later te bepalen
 
Kinderzorg_MZK2: Inleiding verzorging en EHBO (75% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
Landschap
Lesmomenten later te bepalen
 
Landschap XTRA
Lesmomenten later te bepalen
 
Lekker voor alledag: Koken voor alledag (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
Lekker voor alledag: Lekker koken in weinig tijd (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
Lightroom: Digitale beeldverwerking 1
Lesmomenten later te bepalen
 
MIG MAG Hoeklassen B
Lesmomenten later te bepalen
 
Maatschappij B
Lesmomenten later te bepalen
 
Maatschappij Cultuur en samenwerking B
Lesmomenten later te bepalen
 
Mac Ontdek MAC OS
Lesmomenten later te bepalen
 
MateriŽle Zorg
Lesmomenten later te bepalen
 
MateriŽle zorg (Archiefmedewerker)
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch RemediŽring richtgraad 1
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 1 (1.1) verlengd
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 1 (1.1) (50% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 3 (2.1) (50% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 3 (2.1) verlengd
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 3+4 (2.1-2.2) cursus met focus op spreken en luisteren
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 4 (2.2) verlengd
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 5 (2.3) (50% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 5+6 (2.3-2.4) cursus met focus op schrijven en lezen
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 5+6 (2.3-2.4) cursus met focus op spreken en luisteren
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 6 (2.4) (50% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 / Dutch niveau 7 (3.2) cursus met focus op schrijven en lezen (50% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
NT2 /Dutch Voorbereiding theoretisch rijbewijs
Lesmomenten later te bepalen
 
Nederlands B1
Lesmomenten later te bepalen
 
Nederlands B2
Lesmomenten later te bepalen
 
Nederlands Basis (80u)
Lesmomenten later te bepalen
 
Nederlands M1
Lesmomenten later te bepalen
 
Observeren en rapporteren BSK6 (75% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
Ondersteuning van activiteiten en pr (verkort) (80% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
Onthaal en begeleiding van bibliotheek- of informatiegebruikers
Lesmomenten later te bepalen
 
Organisatie van de distributie
Lesmomenten later te bepalen
 
Outlook-Office (gevorderd)
Lesmomenten later te bepalen
 
Photoshop Elements 3
Lesmomenten later te bepalen
 
Photoshop: Verwerking B
Lesmomenten later te bepalen
 
Portfolio (50% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
Portret
Lesmomenten later te bepalen
 
Prentenboek illustreren
Lesmomenten later te bepalen
 
Productbehandeling
Lesmomenten later te bepalen
 
Python
Lesmomenten later te bepalen
 
Retouchetechnieken
Lesmomenten later te bepalen
 
SOS pc 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Serverside scripting 2 (PHP)
Lesmomenten later te bepalen
 
Smartphonefotografie 1
Lesmomenten later te bepalen
 
Smartphonefotografie 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Sociale media
Lesmomenten later te bepalen
 
Spaans 1 e-learning (33% e-learning)
Lesmomenten later te bepalen
 
Spaans 9 Conversatie
Lesmomenten later te bepalen
 
Specialisatie: Actie
Lesmomenten later te bepalen
 
Specialisatie: Materie
Lesmomenten later te bepalen
 
Specialisatie: Mens
Lesmomenten later te bepalen
 
Specialisatie: Ruimte
Lesmomenten later te bepalen
 
Tekstverwerking
Lesmomenten later te bepalen
 
Thuisnetwerken
Lesmomenten later te bepalen
 
Thuisnetwerken Labo deel 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Trendy koken: Italiaans en Mediterraans koken (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
Trendy koken: Trendy puur natuur (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
Trendy verfijnde menu's (herfst/winter)
Lesmomenten later te bepalen
 
Verkooptechnieken
Lesmomenten later te bepalen
 
Verlichting
Lesmomenten later te bepalen
 
Verzorgen en toegankelijk maken van het informatieaanbod
Lesmomenten later te bepalen
 
Videografie
Lesmomenten later te bepalen
 
Vlaamse gebarentaal 1.1
Lesmomenten later te bepalen
 
Vlaamse gebarentaal 1.3
Lesmomenten later te bepalen
 
Webanimatie 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Websiteproductie 2
Lesmomenten later te bepalen
 
Werken met niet natuurlijke materialen
Lesmomenten later te bepalen
 
Wiskunde B2
Lesmomenten later te bepalen
 
Word (Tekstverwerking) deel 3
Lesmomenten later te bepalen